Dan škole

Škola je odgojno-obrazovna ustanova s nastavom kao središnjim poljem njezina djelovanja. U suvremenim didaktičkim shvaćanjima promatra se kao zajednica djelovanja svih njezinih subjekata: učenika, nastavnika, roditelja, stručnih suradnika, ostalih stručnjaka i djelatnika. Subjekti nastavom stječu: znanja, vještine, sposobnosti i navike.
U školi ne učimo samo o prirodnim naukama ili sl. učimo kako se ponašati kako bit prijatlji itd... Naša škola je jako posebna a to svi veoma dobro znamo, imamo svi neke ne suglasice, i svi različito radimo stvari, ali to ne bismo bili mi da volimo sve isto. Naša škola je vjerovatno nešto što nam se najbolje desilo u životu (tačnije u našem djetinjstvu).
U sklopu sa dešavanjima mi smo našli riješenje da se zahvalimo našoj školi koja nam pruža toliko dobrih stvari. Sretan ti rođendan školo!

Srdačan pozdrav, nocvinarska sekcija!