Općinsko takmičenje iz Fizike 2022

Dana 07.03.2022. godine održano je općinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz fizike. Učenik Tarik Muminović (VIII-2)  sa osvojenih 85 bodova zauzeo je prvo mjesto čime je stekao pravo da učestvuje na kantonalnom takmičenju iz fizike za osmi razred.

Značajan rezultat postigli su i učenici devetog razreda: Irma Halep (5. mjesto), Harun Bavčić (14. mjesto) i Nejla Šuško (21. mjesto).

Učenici devetog razreda osvojili su treće, a učenici osmog razreda četvrto mjesto. U ukupnom plasmanu naša škola osvojila je četvrto mjesto sa 134 boda.

Naše takmičare pripremala je nastavnica Aljović Alma. Ovom prilikom nastavnici i učenicima čestitamo na postignutom uspjehu sa željom da i dalje svojim radom nastave nizati samo uspjehe.

Učeniku Muminović Tariku želimo sreću i što bolji uspjeh na predstojećem kantonalnom takmičenju.