Općinsko takmičenje iz fizike

Dana 28.03.2018 godine održano je dvadeset prvo općinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz fizike. Učenici devetog razreda osvojili su treće mjesto, a učenici osmog razreda peto mjesto. U ukupnom plasmanu naša škola osvojila je četvrto mjesto sa 141,5 bodova.

Školu je predstavljala ekipa od tri učenika IX razreda u sastavu: Zukić Afan , Fakić Berin i Baždar Adela, i tri učenika osmog razreda: Divjan Aldina, Muratović Anis i Topalović Tarik. Učenike devetog razreda je pripremala nastavnica Aljović Alma, a učenike osmog razreda Gobeljić Enida. Ovom prilikom nastavnicama i učenicima čestitamo na postignutom uspjehu i želimo im mnogo sreće i uspjeha u daljem radu.