Penny Plus pokrenuo akciju: Zajedno do ljepšeg školskog dvorišta

Početak proljeća kao i rođendan Penny plus obilježio je uređenjem dvorišta za četiri osnovne škole.
Uz pomoć učenika Penny plus je dvorišta sarajevskih škola učinio ljepšim i bogatijim novim sadnicama voća, ruža i lukovica.

Za očuvanje prirodne ljepote moramo se potruditi svi, kako odrasli tako i djeca. Želimo djeci pokazati značaj zelenih površina, te da se odgovornije ponašaju prema njima. Svi zajedno moramo paziti gdje bacamo smeće, prirodnu okolinu paziti od zagađenja te saditi više cvijeća i drveća.

Učenici nisu krili zadovoljstvo i osmjeh što je upravo njihova škola odabrana te su svojom angažovanošću pokazali spremnost i želju da svojim radom dodatno doprinesu ovom projektu.