FINALE ATLETSKOG KUPA ZA OSNOVNE ŠKOLE KANTONA SARAJEVO, 17.10.2019.

Na kantonalnom takmičenju naši učenici su ostvarili izvrsne rezultate:

• U trci na 60m (djevojčice) : Bećirević Anela je osvojila 4. mjesto,
  • U skoku u dalj (dječaci) : Ormanović Said 4. mjesto,
  • Bacanje kugle (dječaci) : Dilberović Benjamin 3. mjesto,
  • Bacanje kugle (djevojčice) : Bulagić Nejra 7. mjesto.

Ekipno škola je osvojila 11. mjesto,a od škola sa područje "Općina Ilidža" je na 1. mjestu.

Čestitamo učenicima ovaj izvanredan uspjeh i želimo im uspjeh u daljem takmičenju !

Čestitamo i nastavnicima Čorbo Ajseli i Curo Mufidu !

Hvala !

Novinarska sekcija