Promocija knjige Vilenjakovo pero

13.11.2019.godine našu školu su posjetili nasi dragi prijatelji-književnici, Šefik Fiko Daupović i Fahrudin Kučuk...Sa učenicima i nastavnicima Sedme su podijelili svoje najnovije stihove i na zabavan način pokazali koliko je vazno čitati knjige i družiti se sa knjigama, a naravno i sa dragim piscima. Učenici su na poklon dobili Vilenjakovo pero i na svoj način- pjesmom, recitacijom i glumom, zahvalili se književnicima.
Bio je ovo jos jedan neobičan i čaroban dan koji je nasim učenicima poklonio nas prijatelj Fahrudin Kučuk. U iščekivanju neke nove čarolije, djeco, pera u ruke i pišite bez muke, jer uskoro će FEDU i konkurs za talentovane pisce, glumce, pjevače...u organizaciji čika Fahre...